Misja

Kolekcjonowanie dzieł sztuki przynosi satysfakcję na polu intelektualnym, emocjonalnym, estetycznym oraz inwestycyjnym. Od czasów starożytnych po dzień dzisiejszy jest symbolem luksusu i prestiżu społecznego. Projekt ten powstał z myślą, by każdy mogł świadomie i bez obaw uczestniczyć w rynku dzieł sztuki.

Art Divison / Advisory, jako agencja doradztwa z zakresu rynku dzieł sztuki, tworzy możliwość poznania mechanizmów tego obszaru, przekazuję treści niezbędne do zrozumienia sztuki współczesnej w stopniu pozwalającym na ocenę wartości artystycznej oraz rynkowej dzieła. Zapewnia kompleksową opiekę, tak by nabywanie sztuki było nie tylko przyjemnością, ale również lokatą kapitału.

Art Division / Advisory, to również blog o rynku sztuki, którego celem jest przedstawienie najważniejszych zjawisk, wydarzeń, postaci, a także licznych nieprawidłowości z tego obszaru.

Ważnym celem projektu jest edukacja ukierunkowana na przedstawienie sztuki współczesnej w przystępny sposób. Misją agencji doradztwa Art Division / Advisory jest pokazanie, że kolekcjonowanie dzieł sztuki jest dostępne dla każdego.Udostępnij